بسم الله الرحمن الرحیم

 

برای آشنایی بیشتر طلاب و فضلای ارجمند با نمایندگان مصاحبه ای با نماینده طلاب و فضلای کرج و اشتهارد مقیم قم حجت الاسلام و المسلمین احمد هادی صورت گرفته است که خدمتتان ارائه می نماییم :

 

سوال : لطفا خودتان را معرفی نمایید و مدارک و مراحل تحصیلی خود را بیان نمایید.

جواب : سلام علیکم حقیر احمد هادی هستم دارای لیسانس روانشناسی. در حال حاضر اشتغال به درس خارج و رساله سطح 4 دارم. در ایام دفاع مقدس حدود یک سال حضور در جبهه داشته ام  و حدود سی سال است مقیم قم می باشم.در شهر کرج بزرگ شده ام و دو فرزند طلبه و یک داماد طلبه دارم.

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگ ایثار و شهادت در هر جامعه‌ای عمومى و فراگیر شود، آن جامعه به پيش خواهد رفت و هرگز در آن توقف و یا عقبگرد وجود نخواهد داشت. (مقام معظم رهبری)

طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مجمع طلاب و فضلای کرج و اشتهارد مقیم قم در نظر دارند بخشی را در پایگاه اینترنتی مجمع برای معرفی شهدای طلبه و روحانی استان البرز راه اندازی نماید.

با توجه به عدم وجود لیست کاملی از شهدای طلبه و روحانی نیاز به انجام تحقیقات بیشتری برای تکمیل لیست های موجود می باشد.

درحال حاضر کامل ترین لیستی که به دست آمده مربوط به کتاب «بوی بهشت» می باشد که در آن به فرازهایی از وصیت نامه و زندگی نامه شهدای روحانی استان البرز پرداخته شده است.

اسامی این شهدا به شرح زیر می باشد :

 

1. لطفا خودتان را معرفی کنید.

بنده علیرضا سازگار از طلاب کرجی مقیم قم و هم اکنون مشغول به تحصیل در دروس خارج فقه و اصول می باشم.

 

2. چند سال است که که مسئولیت صندوق را بر عهده دارید؟

بنده از سال 82 در کنار بقیه دوستان بخشی از کارهای صندوق را به عهده دارم.

 

3. در مورد صندوق و تاریخچه آن توضیحاتی بفرمایید.

صندوق شهید سلطانی هم اکنون با موجودی حدود 21 میلیون تومان به صورت حساب مسدودی در صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی قم ،فعال می باشد.

شماره حساب مسدودی 6640 می باشد. 

صاحب حساب جناب حجت الاسلام آقای جبرئیلی و جناب حجت الاسلام آقای هادی می باشند .

حق برداشت از حساب مسدودی و معرفی جهت اخذ وام توسط این دو بزرگوار و امضای ایشان مقدور می باشد و شخص دیگری حق برداشت و معرفی از حساب مذکور را ندارد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جهت اطلاع بیشتر طلاب و فضلای ارجمند از فعالیت های و اهداف مجمع و نمایندگان مصاحبه ای با نماینده طلاب و فضلای کرج و اشتهارد مقیم قم حجت الاسلام و المسلمین حسینی متولی صورت گرفته است که بخش اول این مصاحبه را خدمتتان ارائه می نماییم :

 

سوال : از زمانی که جنابعالی بعنوان نماینده انتخاب شدید چه فرایندی را برای مجمع طلاب و فضلای کرج طی کردید؟

جواب: با توجه به اطلاع از توانمندیهای ممتاز و قابل توجه طلاب محترم، قبل از هرکاری نیاز به آمار روشن و به روز از این مجموعه عظیم بود. در اولین اقدام با کمک دوستان، طی چند جلسه، فرم های مختلف بررسی شد و جهت جمع آوری این آمار هم جلساتی برای طراحی و راه اندازی سایت مجمع طلاب و فضلای کرج و اشتهارد مقیم قم انجام شد که بحمدالله هم اینک این سایت به همت و مدیریت عالی جناب حجت الاسلام حاج آقای عزیزیان و مدیریت اجرایی فاضل ارجمند جناب آقای ابوطالبی راه اندازی شده است، و صفحات شخصی با قابلیت درج اطلاعات در اختیار طلاب، فضلا و روحانیون مجمع قرار دارد.